Kira Ödemekten Bıkan Çift Evlerini Otobüse Taşıdı, Kira Ödemekten Bıkan Çift Eski Otobüsü Eve Çevirdi

Yıllarca kazançlarının büyük bir kısmını kiraya yatıran çiftin canına tak etti ve eski bir okul servisini eve çevirerek hayallerin otobüs evini yaptı. Karavan hayatı yaşayan çiftin ilginç hikayesini ve eve dönen otobüsün muhteşem halini görebilirsiniz.

2.

2.

ABD'de Washington yakınlarında yaşayan ve yıllarca ev kirası ödemekten sıkılan çift, yaşadıkları apartman dairesinden otobüse taşındı. Üç çocukları olan Brian ve Starla Sullivan adlı çift yaşadıkları apartman dairesinde istedikleri gibi yaşayamamaktan şikayet ediyorlardı.


3.

3.

İstemedikleri bu eve bir de kira ödemeye devam ediyorlardı. Ama birgün kararlarını verdiler.


4.

4.

Eskiden bir servis otobüsü olan aracı aldılar ve tanınmayacak bir hale soktular.


5.

5.

"Bu yaptığımız kulağa çok komik geliyor ama gerçekten de işe yarıyor" diyen 29 yaşındaki Brian Sullivan ile 26 yaşındaki Starla, işe 2 bin 240 sterline artık kullanılmayan eski bir okul servisini satın alarak başladı.


6.

6.

Bir sene sonra ise genç çiftin artık kendilerine ait "başlarını sokacakları bir evi" olmuştu.


7.

7.

Sullivan çifti ve 3 çocukları olan üç yaşındaki Charlie, iki yaşındaki Henry ve üç aylık Lincoln ile otobüsten yapılma evlerinde eskisine göre daha az masraf yaptıkları bir yaşam sürüyorüyorlar.


8.

8.

Kalacak yer için aşırı para ödemekten kurtulmuş olmalarına rağmen Sullivan çiftinin pek çok sorunu da var.


9.

9.

Bazen donan borular, doğru dürüst akmayan su gibi sorunlar yaşayabiliyorlar...


10.

10.

Starla Sullivan zaman zaman kendini bir kutunun içinde yaşıyor gibi hissettiğini söylese de yine de "Çocuklarımız büyüyüp evden ayrılıncaya kadar burada yaşayabilirim" diyor.


11.

11.

Genç çift, günlük hayatlarını sosyal medyadaki mecralarda da paylaşıyor.