Eski Bir Fabrikayı, Karavan Otele çevirdiler. En iyi otel seçildiler.

İşte sıradışı bir otel daha, Almanya'nın Bonn kentinde faaliyet gösteren bu otelde sadece karavan odalarda konaklıyorsunuz, her karavan farklı şekilde tasarlanmış ve farklı tasarıma sahip. Yolunuz düşerse 2016 yılında Avrupa'nın en büyük tatil sitelerinden biri tarafından Almanya'nın en iyi oteli seçilen bu otelde konaklayabilirsiniz.

Dünyanın En Ucuz 19 Tatil Mekanı

Dünyadaki En Ucuz Tatil Mekanları, Dünyanın En Ucuz Tatil Yapılan Yerleri. Dünyanın en ucuz tatil mekanları nereler diye merak eden okuyucularımız için eğleneceğiniz hesaplı bir tatil yerleri galerisi hazırladık. Dünyanın en ucuz tatil mekanlanı görerek ucuza seyahat edebilirsiniz.

Aşı Koyu

Dalaman'a 30 dk, Dalyan'a 30 dakika, Sarıgerme'ye 10 dakika , Marmaris'e 1 saat uzaklıktaki AŞI KOYU sizleri bekliyor Tekne ve yatların, piknik yapmak ve gözden uzak yerde denize girmek isteyenlerin uğrak yeri olan Aşı Koyu, Muğla´nın el değmemiş koylarından biridir. 20 metre derinliğe kadar inen koy, dalgıçlar için de cazip bir yerdir. Karagöz, kefal, barbunların bulunduğu plajda caretta carettalara rastlamak da mümkün olabilmektedir. Dalyan, Sarıgerme ve Dalaman civarında tatil yapıyorsanız. Aşı Koyunu ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.

Mutlu Olmak İçin Paranızı Seyahat Etmeye Harcayın

Cornell Üniversitesi’nde yapılan bir araştırmaya göre, büyük bir mutlulukla yaşamı devam ettirebilmek deneyim kazanmaktan geçiyor. Yani maddelerden ziyade deneyimlere önem veren insanlar daha mutlu olabiliyor. Dr. Thomas Gilovich’ın 20 yılı aşkın sürede gerçekleştirdiği araştırmasında, mutluluk ve deneyim kazanma arasında ciddi bir ilişkinin olduğu ortaya çıkıyor.

Böyle Bar Görmediniz!

Fiji'de bulunan Cloud 9, ziyaretçilerine harikulade bir deneyim yaşatıyor. Su üzerinde konumlanmış bu bara bayılacaksınız!

Seyahat Tutkunlarının Çok Seveceği 5 Film - Gezginler İçin Film Önerileri, Gezmeyi Sevenler Bu Filmlere Bayılacak

Gezmeyi seven seyahat tutkunları için 5 harika film önerisi hazırladık galerimizde. Galeri görsellerine tıklayarak, resimlerin altında IMDb puanlarının ve film özetlerinin olduğu seyahatsever için seçtiğimiz filmlerin hangileri olduğunu öğrenebilirsiniz.

Uçakta cam kenarına oturanların çektiği inanılmaz fotoğraflar

Uçak yolculuğu yapanların çoğu cam kenarı istiyor. Neden peki hiç düşündünüz mü? İşte herkesin cam kenarı istemesinin mantıklı sebepleri olduğunu kanıtlayan fotoğraflar. Chicago'nun Michigan gölüne yansıması

Dünyanın En Büyüleyici 10 Pansiyonu

Günümüz turizm sektörü gün geçtikçe başka bir boyut kazanıyor. Eskiden hayal bile edilemeyecek imkanlar bugün saygın firmalar tarafından, en ince ayrıntısına kadar düşünülüyor. Büyük lüks otellerin yaşadığı bu gelişmeye pansiyonların kayıtsız kalması beklenemezdi elbette. 

Cennetten Fırlamış Gibi Görünen Gölden 15 Harika Fotoğraf

Dünyanın En Güzel Gölü Hamilton Gölünden Fotoğraflar, Hamilton Gölünün Muhteşem Kareleri. Dünyanın değişik yerlerinden birinde olan şahane ve görülmesi gereken Hamilton Gölünün fotoğraflarını sizin için galerimizde bir araya getirdik. 

İzlanda'dan Gerçek Olduğuna İnanamayacağınız 13 Sıradışı Fotoğraf

Uzun süredir İzlanda seyahatini gerçekleştirmek isteyen Peter Meller tarafından çekilen olağanüstü fotoğrafları galerimizde bir araya getirdik. 

Adeta Cennetten Bir Parça Gibi 8 Muhteşem Botanik Park

Yorumlar Seyahat rotanızı belirlerken hangi kriterleri baz alarak çıkıyorsunuz yola? Konfor mu sizin için önemli olan, alışveriş mi, doğası mı, gece hayatı mı ya da hadi siz söyleyin, nesi? Yeşile, doğaya önem verenleriniz için söylüyoruz; bu paylaşacaklarımıza bayılacaksınız! İşte her biri adeta cennetten bir parça gibi 8 botanik park...

Beklentiler ve Gerçekte Olan: Seyahat Şirketlerinin Asla Göstermediği 14 Çarpıcı Fotoğraf

Seyahat firmalarında gideceğiniz yerlerin fotoğraflarını görüp bu şahane görünümlü yerlere gitmeye karar veririz. Ama çoğu zaman sonuç hiçte beklediğimiz gibi çıkmaz. İşte beklentiler ve gerçekte olan!