Kamp Yapmak İsteyenlere Müthiş Öneriler!

Kamp Yapmak İsteyenlere Tavsiyeler, Kam Yapmak İstiyorsanız Bunları Unutmayın


Doğada tatil yapmak ve kamp kurmak en sevdiğiniz şeyler arasındaysa, kamp kurmak isteyenler için hazırladığımız tavsiyeler galerisi çok işinize yarayacak! Kamp kurmak isteyenler için hazırladığımız harika öneriler sizlerle.

IsatHub iSavi

IsatHub iSavi

Bu teknolojik aletler sizi kamp yaparken yarı yolda bırakmaz! Keyifli tatiller!


1. goTenna

1. goTenna

Kamp bölgesine yakın baz istasyonu yoksa, cebinizdeki akıllı telefonları unutun! Buna çare olacak şey ise goTenna adlı kişisel baz istasyonu! Şarj edilebilir bir bataryası olan goTenna'nın 2-watt gücünde VHF anteni var. 200 dolar değerindeki bu üründen iki tane alırsanız, kilometrelerce uzaktaki diğer goTenna'ya SMS gönderebilir, konum bilginizi paylaşabilirsiniz. goTenna, akıllı telefonlarınız ile Bluetooth üstünden iletişim kurabiliyor.


2. Rugged selfie stick

2. Rugged selfie stick

Rugged selfie stick, aslında bir selfie çubuğu gibi görünse de diğerlerinden farklı. Farkı ise suya, toza ve doğa koşullarına karşı akıllı telefonu koruması. 80 mm genişliğe kadar olan akıllı telefonları en zorlu  şartlarda bu çubuğa takıp fotoğraf ve video kaydı yapmak mümkün. Fiyatı ise yaklaşık olarak 30 dolar.


3. Taşınabilir projektör

3. Taşınabilir projektör

Taşınabilir projektör konusunda özel bir marka ve model ismi belirtmeye gerek duymuyoruz, çünkü piyasada birçok farklı üreticinin ürünleri bulunuyor. ZTE, LG ve Asus gibi firmalar akıllı telefonlar ile uyumlu mobil projektörler üretiyor. Bunları dışarıda da kullanabilirsiniz.


4. microSD kart okuyucu

4. microSD kart okuyucu

Ufacık bir aksesuar olan bu kartlar, akıllı telefonlara OTG kablosu gibi bağlanan microSD kart okuyucularıdır ve bunlar kameralarla çekilen görüntüleri akıllı telefonlara aktarmayı daha pratik ve basit hale getiriyor. Yalnızca kamp için değil günlük hayatınızda da böyle bir aksesuara ihtiyaç duyabilir ve işlerinizi kolaylaştırabilirsiniz.


5. IsatHub iSavi

5. IsatHub iSavi

Bu ufak cihaz biraz pahalı bir cihaz olsa da hünerleri çok. İnternetten bir an bile uzak kalamayanlar için, IsatHub iSavi! Bu cihaz sayesinde direkt olarak uydu aracılığı ile internete bağlanabilirsiniz. 384 Kbps'lik indirme hızı çok cazip olmasa da güçlü anteni ile her koşulda internete bağlanmak mümkün.


IsatHub iSavi

IsatHub iSavi

IsatHub iSavi'nin fiyatı 1350 dolar civarında ve buna ek olarak her ay 55 dolar kadar bir ücreti gözden çıkarmanız gerekiyor. Seçim sizin!


Binlerce yıllık gelenekler!

Binlerce yıllık gelenekler!

Şehir hayatının kalabalığından kaçıp, doğanın içinde harika bir tatil yapmak isteyenler için teknolojiyi de yanınızda taşıyabileceğiniz harika önerileri galerimizde sıraladık. İşte kamp yapacaklara harika tavsiyeler: