Gezginlerin Çok İşine Yarayacak 10 Mobil Seyahat Uygulaması

Pratik ve Kullanışlı Gezi Uygulamaları, En Pratik Seyahat Uygulamaları


Gezginler ve seyahatsiz yapamayanlar için 10 şahane seyahat uygulaması galerimizde bir araya geldi! Galeri görsellerine tıklayarak resimlerin altında, seyahat edenlerin çok işine yarayacak en iyi seyahat uygulamalarını görebilir ve siz de bu gezi uygulamalarından yararlanabilirsiniz.

Hopper (Android, iOS: Ücretsiz)

Hopper (Android, iOS: Ücretsiz)

Hopper uygulaması, havacılık dünyasına büyük veri ve tahminsel algoritmalar getiriyor! Uygulama önemli satış noktalarının ve hava yolu ücretlerinin, tarihsel eğilimlerini büyük bir veri tabanında kullanır ve hedefteki fiyatların ne zaman düşeceği ile ilgili tahminlerde bulunur.


Hipmunk (Android, iOS: Ücretsiz)

Hipmunk (Android, iOS: Ücretsiz)

Hipmunk; hızlı uçuş ve otel arama motoru sayesinde hepsi bir arada seyahat ve planlama çözümleri sunuyor. Bu uygulama, uçuş süresi, durak sayısı vb. faktörler için de size bir çok kriter sunabiliyor.


LoungeBuddy (Android,iOS: Ücretsiz)

LoungeBuddy (Android,iOS: Ücretsiz)

Uçuşların arasındaki zamanı değerlendirmek için iyi bir havaalanı salonu arayanlar için harika bir uygulama. Ekonomi ya da birinci sınıf uçuşlarınız için LoungeBuddy sizleri kurtarır ve dünyanın dört bir yanındaki 500'den fazla havaalanında, havaalanı salonlarını bulmanıza yardımcı olur.


Skyscanner (Android, iOS: Ücretsiz)

Skyscanner (Android, iOS: Ücretsiz)

Skyscanner, yerli ve yabancı uçuşlarda en uygun fırsatları yakalamak isteyen gezginler için harika bir uygulamadır. Skyscanner, milyonlarca uçuşun ve yüzlerce havayolunun fiyatlarını karşılaştırır ve en uygun fiyatı bulur.


TripIt (Android, iOS: Ücretsiz)

TripIt (Android, iOS: Ücretsiz)

TripIt, seyahat planlarını kolay, kullanışlı bir güzergahla birleştirit ve seyahat zorluğunu azaltır. Çevrimiçi olarak görüntülenir bunun yanında cep telefonunuzla senkronize edildiği zaman, güzergahları rehberinizdeki kişilerle de paylaşabilirsiniz.


XE Currency (Android,iOS: Ücretsiz)

XE Currency (Android,iOS: Ücretsiz)

XE Currency'nin harika para birimi dönüştürme uygulamasıdır. Yurt dışında fiyatlara ve döviz kurlarına ihtiyaç duyduğunuz zaman hemen sorunu çözen bir uygulamadır. Bunun yanında dünya çapında kullanılan hemen tüm para birimlerini destekliyor.


BringFido (iOS: Ücretsiz)

BringFido (iOS: Ücretsiz)

Bir evcil hayvanınızla seyahat ediyorsanız, BringFido ile evcil hayvan dostu yerler keşfedebilirsiniz. Kullanıcılar mesafe, popülerlik ve fiyat filtreleri olan hayvan dostu oteller, restoranlar, köpek parkları, patikalar ve çeşitli diğer kuruluşları uygulamada arayabilirler.


Here WeGo (Android, iOS: Ücretsiz)

Here WeGo (Android, iOS: Ücretsiz)

Yabancı bir ülkede, yolunuzu bulmak için müthiş bir uygulama. Daha önce HereMaps adıyla tanınan HereWeGo ile yol bulmak sorun olmaktan çıkıyor Uygulama oldukça güzel ve kolay bir uygulama. 100'den fazla ülkede, 1.200'den fazla ayrıntılı dönüş navigasyonu sağlarken çevrimdışı kullanım için de uygun olması bakımından caziptir.


PackPoint (Android, iOS: Ücretsiz)

PackPoint (Android, iOS: Ücretsiz)

PackPoint, kullanıcıların seyahatlerinin içeriğine göre, paketlemeye ihtiyaç duyulan seyahat özetinin kontrol listesini sağlayan bir seyahat paketleme aracıdır.


Airbnb (Android, iOS: Ücretsiz)

Airbnb (Android, iOS: Ücretsiz)

Airbnb, kullanıcılara tek gece boyunca kalabilecekleri küçük bir daire veya isterse bir ay süresince kalacakları bir şato bulmak gibi dünyadaki mükemmel konaklama yerlerini bulmalarını sağlayan bir uygulamadır.