Yurt Dışında Gidilebilecek En Ucuz 9 Tatil Yeri

Yurt Dışındaki Ucuz Tatil Mekanları, Yurt Dışında Gezilebilecek Ucuz Yerler


Yurt dışı tatili her zaman en masraflı tatil olmayabilir. Sizin için galerimizde yurt dışında gezilebilecek en ucuz tatil mekanlarını bir araya getirdik. Galeri görsellerine tıklayarak, resimlerin altında yurt dışında gezilebilecek dünyanın en ucuz değişik tatil mekanlarını görebilir ve bilgi alabilirsiniz.

Montreal, Kanada

Montreal, Kanada

Deniz tatili yapıp bütün gün güneşlenmenin dışında bir tatil yerine yeni yerleri keşfe çıkmak, farklı kültürleri tanımak ve tanışmak için Kanada'yı ziyaret edin.


Rincon, Puerto Riko

Rincon, Puerto Riko

10 günlük bir tatil için konaklamaya yalnızca 500 TL gibi bir rakam ayırabilirsiniz! Deniz, kum, güneş de hep yanı başınızda!


Santa Barbara, ABD

Santa Barbara, ABD

Güneşin tadını çıkarmak, yüzmek, doğa yürüyüşü yapmak, sörf, bisiklet turları ve gece hayatı... Ne ararsanız var!


Reykjavik, İzlanda

Reykjavik, İzlanda

Kuzey Işıkları'nı görmek isterseniz biraz parayı gözden çıkarmanız gerekiyor tabi ancak İzlanda'da ucuz bir yer de yok değil. İzlanda'da gidilebilecek en ucuz ve en etkileyici yerlerden biri Reykjavik!


New Orleans, Los Angeles

New Orleans, Los Angeles

Tüm o hareketlilik ve kaos ve Los Angelas'ın heyecanının içinde kaybolmak isteyenlere mutlaka gidip görmelerini öneriyoruz.


Bangkok, Tayland

Bangkok, Tayland

Asya'yıkeşfetmeye Tayland ile başlayın... Uçak biletinden konaklamaya kadar uzun bir tatil için 3000 lira ile 4000 lira arasında bir tutar harcamak yeterli olacaktır.


Puerto Escondido, Meksika

Puerto Escondido, Meksika

Gözde tatil mekanlarının pahalılığından kaçmak isteyenler için hem ucuz hem harika bir tatil mekanı: Puerto Escondido!


Portland, ABD

Portland, ABD

Yazın bile üşümek isteyenlere ve kış tatili tadında bir tatil yapmak isteyenlere kesinlikle önerdiğimiz bir yer!


Azorlar, Portekiz

Azorlar, Portekiz

Karmaşadan uzak, Avrupa'nın Hawaii'sinde kendinize sakin ve yeşil ve mavinin her rengini görebileceğiniz bir tatil armağan etmek istiyorsanız işte fırsat! Bir haftalık ortalama bir tatil için ayırabileceğiniz rakam 3000-3500 TL civarında.