Kampçı dostu çadır

Kamp-Rite adlı firmanın ürettiği yeni seri çadırlar gerçekten ilgi çekici. Kamp yapmayı sevenlerin bu çadırlara hayır diyemeyeceklerini düşünüyoruz.

Kamp yapmak; şehrin bunaltıcı atmosferinden kaçmak ve doğayla iç içe olup ruhani olarak arınmak için birebir. Eğer siz de ara sıra arkadaşlarınızı, eşinizi dostunuzu alıp kamp yapmaya gidiyorsanız ya da müzik festivallerine kamplı katılmayı tercih ediyorsanız bu haberimiz tam size göre.


Kamp-Rite adlı firma, zorlu doğa koşullarında en konforlu şekilde kamp yapabilmeyi amaçlayan bir çadır serisi ile karşımızda. Bu çadılar, zeminle direkt olarak bağlantınızı kesiyor ve bu sayede zeminin pürüzlü yüzeyinde konforsuz bir yerleşim olanağını ortadan kaldırıyor.


Üstelik bu sayede çadıra girebilecek böceklerden sizi koruyor veya yağmurlu havalarda ıslak zeminden etkilenmenizi de engellemiş oluyor. Nasıl, müthiş bir fikir değil mi?


Nasıl, müthiş bir fikir değil mi? Eğer siz de iki kişinin rahatça sığabildiği bu çadırlardan almak istiyorsanız şu adresten faydalanabilirsiniz. www.kamprite.com/shop/tents/off-the-ground-tents/kamp-rite-double-tent-cot