Ev Sahibi Kirayı Yükseltince Otobüse Taşınan Mutlu Çiftin Hikayesi

Anlayışsız Ev Sahibi Sayesinde Mutlu Yaşayan Çift


Ev sahibi kirayı yükseltince canına tak eden ABD'li çift, hayatlarını tamamen değiştirecek bir şeye karar verdiler! Ve bu kararlarından sonra eskisinden çok daha mutlu hissetmeye başladılar. Galerideki ileri butonuna tıklayarak siz de resimlerin altında, bu genç Amerikalı çiftin aldıkları bu radikal kararı ve haberin detaylarını okuyabilirsiniz. Siz böyle bir karar vermeyi hiç düşündünüz mü?

1.

1.

Amerikalı  Julie ve Andrew Puckett çift, Georgia eyaletinde yaşıyor.


2.

2.

Evin sahibinin çiftin bütçesine aldırış etmeden yaptığı kira zammı sonucunda onlar da farklı bir yola başvuruyorlar.


3.

3.

Kiranın aşırı artmasıyla, eski bir okul otobüsünü kendi evlerine dönüştürmeye karar veriyorlar.


4.

4.

Genç çift otobüsü adeta bir ev konforunda tasarlamak için kollarını sıvıyorlar hemen..


5.

5.

Kendilerini ‘minimal, mobil ve modern’ görüşü ile anlatan çift, kısa zamanda eski otobüsü sıcak bir yuvaya çevirmeye başlıyor.


6.

6.

Çift şimdilerde evlerinin büyük bir bölümünü minimal eşyalar ile tasarladı. Julie ve Andrew, kira derdinden kurtulup yaşamlarını daha basite indirgemişler.


7.

7.

Blue Bird ismini verdikleri otobüste Atlanta’ya 30 dakika uzaklıkta bir ormanlıkta yaşamlarını sürdüren çift, otobüslerini ahşap eşyalar ve canlı bitkilerle dizayn etmiş.

8.

8.

Andrew durumlarını şu şekilde özetliyor:


9.

9.

“Ev sahibimizin bizi evden atması dönüm noktası oldu. Sabahları kahve almak için Starbucks’a koşmak yerine yeni yerlere koşarak daha mutlu olduğumuzu fark ettik”

10.

10.

Şimdi yaşamlarında çok daha huzurlu ve mutlu olan çift evlerini yanlarına alarak istedikleri her yeri gezebiliyorlar. Tek yapmaları gereken şey ise gaza basmak!