Düğün Masrafı Yapmak Yerine 83 Günde 38 Ülkede Birden Evlenen Gezgin Çift

Düğün Maliyetinden Az Paraya 38 Ülkeye Giden Gezgin Çift


Bu gezgin ve çılgın çift daha önce kimselerin yapmadıkları bir şey yaptılar. Bulundukları yerde yapacakları düğün maliyetinden daha az bir paraya 83 günde 38 ülke gezip bu ülkelerde evlenen çiftin muhteşem fotoğraflarını galerimizde derledik. 

1.

1.

Bundan önce kimselerin yapmadığını yaptılar ve gittikleri her ülkede evlenen gezgin ve çılgın çiftimiz Cheetah Platt ve Rhiann Woodyard belki pek çoğumuzun hayalini gerçekleştirdiler.


2.

2.

Gezgin çift seyahat ettikleri her ülkede evliliklerini taze tutmak için evleniyor. Bu sayede değişik kültürlere göre evleniyorlar. Kulağa nasıl geliyor?


3.

3.

Başlarda nerede evleneceklerine karar vermekte zorlanan gezgin çift, harika bir çare buldular. Gezdikleri her yerde evlenmek! Sırt çantalarını alıp yola çıktılar.

4.

4.

Gezgin çiftin seyahat ettikleri ülkeler yalnızca vatandaşlıklarının olduğu yerler değil. Zaten onlar da gittikleri ülkelerin kültürlere göre evleniyorlar.

5.

5.

Genç çift 3 aya yakın bir sürede yani 83 günde tam 38 ülke gezerek evlendi.

6.

6.

Cheetah Platt ve Rhiann Woodyard çiftine göre evlenmek gerçekten maliyetli bir olay. Bu sebeple hiçbir prosedüre önem vermeden gittikleri ülkelerde en sade haliyle evleniyorlar.

7.

7.

Genç çift şunları söylüyor: "Los Angeles’ta düğünler gerçekten çok pahalıya mal oluyor, tek bir gün için o kadar para harcamak istemedik açıkçası ve o parayla dünyayı dolaşmakta karar kıldık."

8. Sizce de şahane bir fikir değil mi?

8. Sizce de şahane bir fikir değil mi?

İşte gezgin çifte ait diğer müthiş düğün fotoğrafları..


9.

9.


10.

10.


11.

11.


12.

12.


13.

13.


14.

14.


15.

15.